Oficjalny Fanklub Coldplay w Polsce - ColdPlace Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FORUM PRZENIESIONE NA ---> coldplace.eu/forum <---ZAPRASZAMY!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Cris
Sro Wrz 10, 2014 22:06
Polityka
Autor Wiadomość
ColdplayStew 
COLDPLAYE

Słucham Coldplay od: 2007/2008 roku
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 14:58   

gtx napisał/a:
odpowiedz co jest dobrego w in vitro,

zobaczymy co powiesz, jak Ty nie bedziesz mogl miec dzieci w przyszlosci z partnerka,a bedzie to powszechnie zabronione przez partie rzadzaca

gtx napisał/a:
, związkach partnerskich

a co jak twoje dziecko okaze sie gejem/lesbijka? i bedzie chcialo zyc na rowni, jak inni, ale nie bedzie moglo zalegalizowac swojego zwiazku, rowniez z wyzej wymienionego powodu?

mysl przyszlosciowo, otwarcie. czego moze nie byc, a co moze komus pomoc zyc (i to byc moze dotyczyc ciebie, albo bliskiej ci osoby)

gtx, a zdajesz sobie sprawe, ze na adopcje czeka sie nawet 3/4 lata? a kto wie, czy za 3 lata bedziesz zyl (w sensie, ze nie wiesz tak naprawde, co cie czeka). moja kolezanka (znam ja przez siostre) 10 lat starala sie o dzieci. nie moze miec. chcieli adoptowac, nie pozwolili im, bo maz ma taka prace, ze czasem wyjezdza i go nie ma. i zdecydowali sie na invitro - owszem jest nieskuteczne. po 10 latach albo i wiecej, po 3 probach invitro, jest najczesliwsza kobieta na ziemi i za miesiac bedzie mama :->

CS
Cytat:
Unikaj pisania kilku postów pod rząd w krótkim odstępie czasowym (do 12h). W takim przypadku skorzystaj z funkcji "edytuj".
Ostatnio zmieniony przez gtx Czw Kwi 30, 2015 15:49, w całości zmieniany 2 razy  

bałysia. 
COLDPLA

Słucham Coldplay od: 2008
Imię: Paulina
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 15:23   

gtx, masz myślenie typowego psa ogrodnika - sam nie będziesz miał korzyści z wprowadzonych zmian, więc zróbmy wszystko, byle tych zmian nie było :v

I Gośka ma sto procent racji!!!

lizak 
Trouble

Imię: Joanna
Ostrzeżeń:
 2/5/7
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 16:21   

Po co Wy w ogole dyskutujecie z gtxem. Przeciez to jest zgorzknialy 80latek w ciele 20/30-paro latka a w dodatku nic madrego nie ma do powiedzenia w zadnym temacie whatsoever.

Squallo 
Stay inside the hurricane

Słucham Coldplay od: 2007
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 16:36   

gtx napisał/a:
wszystko co naturalne jest lepsze od sztucznego

szczepienia nie są naturalne. a fe.

gtx napisał/a:
gdyby uprościć procedury adopcyjne, niewiele osób tak naprawdę myślałoby o sztucznym tworze jakim jest in vitro

myślenie życzeniowe, ludzie chcą mieć biologicznie swoje dzieci, czy ci się to podoba czy nie ;-)

gtx napisał/a:
uznawanie ich za związki małżeńskie z prawem do wychowania dzieci i dziedziczenia z mocy ustawy to przesada

co do pierwszych dwóch to zgoda

gtx napisał/a:
Nie ma problemu z dziedziczeniem czy innymi kwestiami majątkowymi, wystarczyć zawrzeć akt notarialny, a sam testament nie musi być sporządzony w formie notarialnej

co do tego niekoniecznie; sprawdziłem w googlach, wyskoczył mi artykuł:
http://wyborcza.pl/1,7684...nie_pomoze.html

gtx napisał/a:
Dopóki polska waluta jest silna, nie ma sensu na siłę wprowadzać euro, tak dla zasady, aby tylko ujednolić walutę. W chwili obecnej to rozwiązanie ekonomicznie nieuzasadnione. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie (oby nie), to wówczas należy rozważyć tę kwestię w drodze referendum społecznego.

tu również zgoda

Giov 
COLDPLAYER

Imię: Joanna
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 16:44   

forced napisał/a:
Mick napisał/a:
W ogóle po co nam ta cała Unia Europejska

:547: :547: :547: To żart prawda?

No właśnie. Mick, ciśniesz sobie bekę?

gtx napisał/a:
gdyby uprościć procedury adopcyjne, niewiele osób tak naprawdę myślałoby o sztucznym tworze jakim jest in vitro

Nieprawda. Kwestie prawne są bardzo istotne, ale myślę, że jednak psychika jest ważniejsza i to pod tym względem ludzie decydują się na adopcję.
Dziecko zaadaptowane można kochać bardzo, bardzo mocno, ale to nie to samo co własne. Kiedy ludzie się kochają i chcą spędzić ze sobą całe życie, to pragną mieć dzieci. Własne. Ze swoich genów. To bardzo ważne. Do rodzicielstwa trzeba dorosnąć, ale to cudowne uczucie, kiedy wiesz, że ten mały stworek jest Twój. Jest - mówiąc kolokwialnie - zrobiony przez Ciebie. To Twoje dzieło. Wyraz miłości dwojga ludzi. To nie to samo, co adopcja. Można zaadoptować dziecko i je bardzo kochać, ale własne to jednak coś zupełnie innego - inny rodzaj miłości. Głębszy, pełniejszy i dojrzalszy. Dla kobiety to już w ogóle wspaniałe przeżycie, bo przecież przez 9 miesięcy nosi dziecko przy sobie, żyje razem z nim. To wywołuje ogromne przywiązanie. Adoptując obce dziecko chcesz ofiarować tyle dobrego, ile jesteś w stanie, ale często dzieci dorastają i szukają swoich biologicznych rodziców (naturalna sprawa, że chcą ich poznać). To sprawia, że często nie doceniają starań adopcyjnych rodziców, zrywają kontakt. Myślę, że to na pewno boli i ludzie się tego boją. Boją się, że ofiarowując siebie, swoją miłość, czas i opiekę, dziecko najzwyczajniej tego nie doceni, bo w głowie cały czas będzie siedziała myśl "muszę poznać swoich prawdziwych rodziców".

ColdplayStew 
COLDPLAYE

Słucham Coldplay od: 2007/2008 roku
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 17:27   

wiele ludzi nie chce miec "czyichs" dzieci. w sensie, gdy ma mozliwosc posiadania dziecka w czesci swojego, wybiera zawsze ta opcje. to chyba naturalne

Tortoise 
COLD

Słucham Coldplay od: 23:17
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 18:30   

Mick napisał/a:
A po co nam to całe euro? :c W ogóle po co nam ta cała Unia Europejska? ehh

x2.

Niektórzy widzą same "plusy" czwartej rzeszy europejskiej, a niektórzy prowadzą własne działalności i ni z tego, ni z owego trzeba płacić za nic niewnoszące zezwolenia na produkcję rzeczy, za których produkcję i tak się płaci gruby hajs w podatkach środowiskowych itp. itd. Biurokracja, biurokracja, biurokracja.

Jestem wielkim przeciwnikiem unii w obecnej formie, jeszcze większym przeciwnikiem euro. Państwa po kolei myślą o wystąpieniu z tej durnej waluty, a politykiery się pchają do tego, bo lepiej kraść w ojro. Każdy przeciwnik obecnej formuły unii ma moje poparcie.

TheSzopen 
Entuzjasta

Słucham Coldplay od: 24.10.2011
Imię: Kamil
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 18:44   

Żadnej zmiany waluty. UE jest dobre tylko z tej strony, że czasami zafunduje jakiś projekt i coś sie dzieje w miastach itp. Bo dołożyli. Ale ile sami zabierają, plus fakt, jakie ograniczenia wprowadzają, ustawy co wolno a czego nie wolno, to już jest problem. Np. zabronienie wędzenia.
Niedługo zabronią psikania sie dezodorantami, bo tam są freony i eis ozon posypie.
Ludzie drodzy...

Benny 
Bad to the bone

Imię: Maciek
Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 19:03   

TheSzopen napisał/a:
Żadnej zmiany waluty. UE jest dobre tylko z tej strony, że czasami zafunduje jakiś projekt i coś sie dzieje w miastach itp. Bo dołożyli. Ale ile sami zabierają, plus fakt, jakie ograniczenia wprowadzają, ustawy co wolno a czego nie wolno, to już jest problem. Np. zabronienie wędzenia.
Niedługo zabronią psikania sie dezodorantami, bo tam są freony i eis ozon posypie.
Ludzie drodzy...

dokładnie bym się pod tym podpisał

generalnie rzecz biorąc ja to zawsze określam zdaniem "fajna inicjatywa, ale chu**** wykonana"... jakby UE była o wiele mniej zbiurokratyzowana i pochłaniałaby o wiele wiele miliardów Euro mniej przeznaczanych na jej funkcjonowanie to może dostrzegałbym przewagę plusów nad minusami, ale za pytam szczerze - po kij nam urzędnicy wymyślający beznadziejne prawo?

polecam poczytać o Europie Ojczyzn, zdecydowanie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, a nie obecnie stosowanego

nie będę nawet wypowiadał się na temat wywodów "część coldplace vs. gtx", bo szkoda na to czasu

envibling 
coś tam coś tam.

Wysłany: Czw Kwi 30, 2015 23:29   

Squallo napisał/a:
No dobra... to czym cię urzekł Pan reprezentujący Kielcoszki moje ukochane?

Generalnie w Polsce prezydent ma uprawnienia... No kurde, nie trzeba być politologiem, by wiedzieć ze prezydent w naszym kraju to funkcja reprezentatywna i w sumie poza pierdami typu nadawane ordery, odznaczenia i profesorowie, czy veto, to za wiele on zrobić nie może. Programy wyborze ładnie brzmią, bo ludzie myślą że taki prezydent to cały kraj moze zmienić i jeden człowiek zrobi rewolucje. Gdzie to wszystko w rządzie siedzi, oni decydują czy coś będzie czy nie będzie i wiadomo jak jest.
Temu ja nawet programów wyborczych nie czytam, tylko patrze na partie z którą są powiązani kandydaci, tylko i wyłącznie tym się sugerując

Squallo 
Stay inside the hurricane

Słucham Coldplay od: 2007
Wysłany: Wto Maj 05, 2015 22:31   

Korwę jak pocisnął dzisiaj :D Poezja

Duda o dziwo wypadł BARDZO blado, człowiek o zdecydowanie przesadzonym wyniku jak na to, jaki jest i co proponuje. No ale cóż, ludzie zafiksowani na POPiS z dwojga złego wybiorą "swojego". Śmieszyły mnie i jego, i Ogórkowej obietnice wielkiego rozdawnictwa ulg i świadczeń przy jednoczesnym obniżaniu podatków i zrewidowaniu wieku emerytalnego. Nie myliłem się co do Brauna - człowiek zdecydowanie zbyt nawiedzony jak na ten urząd. Trafna diagnoza Tanajno co do prawdziwej wartości i przydatności dzisiejszej klasy politycznej. Szkoda, że się pokazał też od strony pieniacza (jako jedyny! bo ogólnie debata na wysokim poziomie). Szkoda też, że z kolei Palikot musiał kłamać i manipulować. Kukiz - trochę się motał jednak nie powiedział niczego, co by mnie do niego zniechęciło. Kapitalne zagranie Korwina na jego elektorat (wycofanie się na jego rzecz jeśli JOWy się sprawdzą na dniach w UK - ale raczej będzie tak, jak Janusz zaprognozował). Marian prosty, ale konkretny. Wilk też pozytywnie, sensowne postulaty. Jarubas... przestraszony harcerzyk, najsłabszy kandydat tych wyborów - i rzucał strasznymi ogólnikami, czasem był sprzeczny. Ogórek to nie moje klimaty ale ogólnie tragedii nie było.

Wybory zdecydowanie ciekawsze pod względem kandydatów niż te 5 lat temu :) Szkoda, że wygra jeden z dwóch napompowanych pajaców ale ja zagłosuję albo na Korwę, albo na Kukiza.

Odpowiedz do tematu